ویداملک

انواع ویلا در شمال

ویلا در شمال | خرید ویلا در تهران ، چمستان ، مازندران و نور | گروه مشاورین املاک ویداملک

تنوع ساخت و ساز در ویلاهای شمال بسیار بالا می باشد و ویلاها در متراژ، طبقات و نماهای مختلفی ساخته می شوند. در گذشته ویلاها معمولا به شکل فلت ساخته می شدند، اما امروزه تنوع در ساخت سبب شده تا ویلاها به اشکال دیگری از جمله نیم پیلوت، دوبلکس و تریپلکس نیز ساخته شوند. تفاوت این ویلاها با ویلاهای فلت در تعداد طبقات و نیم طبقات آن می باشد. در این مقاله به تشریح ویژگی انواع این ویلا ها در شمال خواهیم پرداخت. برای اطلاع از قیمت ، خرید ، اجاره و فروش خانه و ویلا لاکچری در مازندران ، تهران ، چمستان ، نور و … با بهترین قیمت میتوانید با مشاورین املاک حرفه ای ویداملک تماس بگیرید.

انواع ویلا در شمال

ویلاهای مختلفی اعم از فلت، نیم پیلوت، دوبلکس و تریپلکس در شما و مازندران وجود دارد که در ادامه به هریک می پردازیم و آشنا می شویم.

  • ویلا فلت

ویلاهای فلت قدیمی ترین نوع ساخت ویلا در شمال می باشد. که امروزه در ساخت و ساز کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. در سال های اخیر ویلاهای فلت به صورت ویلای قدیمی با قیمت ارزان تر در نور یافت می شوند و می توانید اقدام به خرید ویلا در نور یا چمستان نمایید و با بازسازی آن صاحب ویلا در شمال شوید.

  • ویلا نیم پیلوت

تفاوت ویلای نیم پیلوت با ویلاهای فلت به اندازه یک نیم طبقه می باشد. به این معنا که در ویلاهای نیم پیلوت، نیم طبقه ای در طبقه ی اول ایجاد می شود و بخش هایی از ویلا در این فضا قرار می گیرند. پله هایی نیز برای دسترسی به این فضا، درون خانه در نظر گرفته می شود.

  • ویلا دوبلکس

ویلاهای دوبلکس همانطور که از نامشان پیداست در دو طبقه ساخته می شوند و برای دسترسی به طبقه ی دوم از داخل ساختمان، پله در نظر گرفته می شود. بخش های گوناگون ویلا بین این دو طبقه، توزیع می شود. بطور معمول در ویلاهای دوبلکس اتاق خواب ها در طبقه ی دوم و پذیرایی و آشپزخانه در طبقه ی پایین ساخته می شود. از طبقه ی زیر دوبلکس به عنوان پارکینگ یا انباری استفاده می شود. این ویلاها در شمال با استقبال خوبی همراه بوده است و ویلاهای زیادی در شمال به صورت دوبلکس ساخته شده اند. چنانچه شما نیز جزء علاقه مندان به ویلای دوبلکس هستید می توانید هنگام خرید ویلا در شمال از مشاور املاک ویدا ملک بخواهید که این ویلاها را به شما نشان دهند.

ویلا در شمال | خرید ویلا در تهران ، چمستان ، مازندران و نور | گروه مشاورین املاک ویداملک

ویلای تریپلکس در مازندران

ویلاهای تریپلکس در سه طبقه ساخته می شوند و دارای چشم انداز بسیار جذابی هستند. قیمت این ویلاها نیز در مقایسه با انواع دیگر بیشتر می باشد. اگر جزء خانواده های پر جمعیت هستید یا به صورت دسته جمعی به شمال سفر می کنید و قصد خرید ویلا در نور ، چمستان ، یا سایر شهرهای مازندران را دارید، ویلاهای تریپلکس انتخاب مناسبی می باشد. انواع مختلف ساخت در ویلا ذکر شد و با تفاوت های آن آشنا شدید. ویلاهای دوبلکس دارای نمای زیباتری هستند و از محبوبیت بیشتری نیز برخوردارند. بهتر است ویلاها را متناسب با تعداد افراد خانواده خود انتخاب کنید و از پرداخت هزینه های اضافی برای خرید ویلاهای بزرگ که از بخش زیادی از آن استفاده نمی کنید خودداری نمایید.

برای اطلاع از قیمت ، فروش ، خرید و اجاره ویلا لاکچری در تهران ، مازندران ، چمستان ، نور و … با بهترین قیمت میتوانید با مشاورین املاک حرفه ای ویداملک تماس بگیرید.ما در ویداملک ویلا ها و خانه ها ی لاکچری شما را با بهترین قیمت به فروش میرسانیم. خرید و فروش خانه تخصص ماست.

پست های مرتبط

مشاور املاک حرفه ای | فروش ویلا در تهران و مازندران | گروه مشاورین املاک ویداملک
خرید ویلا در شمال | خرید ویلا در چمستان ، مازندران و نور | گروه مشاورین املاک ویداملک
خرید ویلا در چمستان | خرید ویلا در محمودآباد ، مازندران و نور | گروه مشاورین املاک ویداملک