ویداملک

ویلاهایی که در شمال کشور ایران برای خرید وجود دارند، که به دو گروه ویلا ساحلی و جنگلی تقسیم بندی می‌شوند. هر یک از این ویلاها به علت موقعیت مکانی که دارند، مورد پسند افراد قرار می‌گیرند. اگر چه خرید ویلا وسط جنگل یکی از بهترین منظره ها را دارد، اما موضوع مورد بحث ما امروز در رابطه با ویلای ساحلی در شمال می باشد. ویلا قواره اول ساحل یکی از بهترین سمپل هایی می باشد، که برای خرید می‌توان به سراغ آن رفت. در این مطلب خرید ویلا جهت سرمایه گذاری در شمال خواهیم پرداخت. برای اطلاع از قیمت ، خرید ، اجاره و فروش خانه و ویلا لاکچری در مازندران ، تهران ، چمستان ، نور و … با بهترین قیمت میتوانید با مشاورین املاک حرفه ای ویداملک تماس بگیرید.

خرید ویلا قواره اول در ساحل شمال

ویلا قواره اول به این معنا می باشد که در کنار ساحل و چسبیده به دریا قرار دارد. هرچه از ساحل دورتر شوید، قواره ویلا نیز افزایش پیدا می کند و به قواره دوم، سوم و چهارم می‌رسید. ویلا قواره اول ساحل به ویلایی گفته می‌شود که تا لب ساحل امتداد یافته و از اولین ردیف ویلاهای ساخته شده در کنار دریا محسوب می‌شود. قطعا این ویلاها طرفدار و خواستار بیشتری دارند و به همین علت قیمت بالایی نیز پیدا می‌کنند.

این نوع ملک خریداران ویلا ساحلی را به سمت خود می‌کشاند تا از چشم‌انداز ابدی دریا، آزادی شنا یا دسترسی راحت به ساحل برخوردار شوند. این مدل از ویلا در شمال یا جنوب کشور موقعیت جذابی را برای اقامت در کنار دریا برای ساکنین فراهم می‌کند. با همه این موارد قرار داشتن در خط ابتدای ساحلی تنها مزیت این ویلاها نیست.  شایان ذکر است که منظور از قواره اول همان قطعه اول زمین می باشد.

ویلا قواره اول شمال مناسب جهت سرمایه‌گذاری

قیمت ویلاهای قواره اول ساحل حتما گرانتر است اما نکته مهمی که وجود دارد این است که ، روز به روز به قیمت آن افزوده می‌شود. در نتیجه خرید شما یک سرمایه‌گذاری ارزشمند محسوب می‌شود. این ویلاها به خاطر نزدیکی به ساحل و دریا و امکاناتی که به همین خاطر برای ساکنین خود ایجاد می‌کنند، از ارزش بالایی برخوردار هستند. در صورتی که قصد فروش ویلا در شمال را دارید و ویلای شما چنین خصوصیتی دارد، مطمئن باشید با فروش آن سود خواهید کرد.

خرید ویلا در شمال | خرید ویلا در تهران ، چمستان ، مازندران و نور | گروه مشاورین املاک ویداملک

خرید ویلا در مازندران

شمال ایران یکی از مهم‌ترین مقصدهای سفرهای تابستانی برای تعطیلات می باشد. به همین علت ویلاهای بی‌شماری در کنار ساحل آن ساخته شده است. چمستان در مازندران از شهرهای مشهور شمالی ایران می باشد که ویلا قواره اول ساحل در آن بسیار پیدا می‌شود. مکانی که طرفداران فراوانی دارد و خرید ویلا در آن انتخابی معقول از نظر سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید. تعداد کثیری از مالکین ویلا در این منطقه در مواقع شلوغی شمال در تعطیلات، ویلای خود را اجاره می‌دهند که به بازگشت بخشی از سرمایه آن‌ها در بلند مدت کمک شایانی می‌نماید. در کل برای خرید ویلا در شمال و مازندران یک مشاور املاک کارکشته می‌تواند گزینه‌های زیادی را پیش روی شما قرار دهد. در این زمینه با بهترین متخصصین و مشاورین املاک ویدا ملک در ارتباط باشید.

برای اطلاع از قیمت ، خرید ، اجاره و فروش خانه و ویلا لاکچری در مازندران ، تهران ، چمستان ، نور و … با بهترین قیمت میتوانید با مشاورین املاک حرفه ای ویداملک تماس بگیرید.