ویداملک

راهنمای خرید ویلا در نور

خرید ویلا در شمال | خرید ویلا در تهران ، چمستان و مازندران | گروه مشاورین املاک ویداملک

در سال های اخیر به علت گرانی و حساسیت مردم برخرید ویلا در شمال، به دنبال ویلایی با قیمت مناسب و موقعیت خوب هستند. که شهر نور از تمامی جوانب بهترین انتخاب می باشد. در این مقاله به زمان مناسب و مزیت خرید ویلا در نور خواهیم پرداخت. برای اطلاع از قیمت ، خرید ، اجاره و فروش خانه و ویلا لاکچری در شمال ، مازندران ، تهران ، چمستان ، نور و … با بهترین قیمت میتوانید با مشاورین املاک حرفه ای ویداملک تماس بگیرید.

خرید ویلا در شمال

شهرهای شمالی کشور یکی از خوش آب و هواترین و در عین حال زیباترین مناطق برای خرید ویلا در شمال محسوب می شوند. که با توجه به فشارهای زندگی در شهرها و انواع آلودگی محیطی و صوتی، بسیاری از مردم از یک سو و وجود جنگل‌های بکر و سرسبز این مناطق و دریا از سوی دیگر، برای خرید ویلا به سراغ آنها می‌روند. برای خرید ویلا در شمال کشور باید به نکات متعددی توجه کرد که بخشی از آنها ظاهر ساختمان و موقعیت مکانی آن می باشد و بخشی دیگر، استعلام قیمت و تحقیق در ارتباط با وضعیت خرید و فروش ویلا در دو شهر نور.

خرید ویلا در نور

شهرستان نور به مرکزیت نور، شهری می باشد در مازندران که از شمال به دریای مازندران و از شرق به شهرستان آمل، از شمال شرقی به شهرستان محمود آباد و از جنوب به استان تهران و از غرب به شهرستان نوشهر و چالوس ختم می‌شود. نام سابق نور، رستمدار بوده است که از ۴ ناحیه تشکیل می‌شده است.

پیش از این و در سالهای نه چندان دور، نور بخشی از شهرستان آمل محسوب می شده است و پس از جدا شدن از آمل دارای سه بخش مرکزی، بلده و چمستان می باشد که بخش مرکزی شهرستان نور، شامل شهرهای نور، رویان، ایزد شهر و روستاهای آن است. شایان ذکر است که خرید ویلا در مازندران و به ویژه در شهرستان نور یک انتخاب فوق العاده است، چرا که این منطقه دقیقا در خط ساحلی قرار گرفته است و از مناظر بسیار با شکوه بهره مند می باشد که یک سوی آن را دریا و سمت دیگر آن را جنگل تشکیل داده است.

خرید ویلا در شمال | خرید ویلا در تهران ، چمستان و مازندران | گروه مشاورین املاک ویداملک

زمان مناسب خرید ویلا در نور

زمان مناسبی که برای خرید ویلا در شمال پیشنهاد می‌شود، مانند دیگر بخش‌های معاملات مسکن، فصل تابستان می باشد که از رونق بیشتری برخوردار است. البته نباید این نکته را فراموش کرد که خرید ویلا مانند خرید یک خانه شهری نیست و بسیاری از آیتم‌هایی مد نظر شما قرار دارد مانند آرامش و علاقه به طبیعت و… با بحث زمان تداخل چندانی ندارد. اما برخی اوقات با نزدیک شدن فصل سرما و کاهش تب و تاب خرید ویلا در نور، قیمت‌ها به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می‌کنند و شما می‌توانید با استفاده از این وضعیت اقدام به خرید یک ویلای شیک نمایید.

مزیت خرید ویلا در نور

اگر قصد خرید ویلا در شمال و شهر نور را دارید با این انتخاب از مزیت‌های بسیاری می‌توانید استفاده کنید. از مهم‌ترین آنها بازدید از زیباترین جاذبه‌های نور و سرمایه گذاری‌های مناسب در این شهر می باشد. از مهم‌ترین جاذبه‌های این شهرستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آبشار آب پری: این آبشار در ۵ کیلومتری شهر نور قرار گرفته است و از مناطق بکر این شهر به شمار می‌رود. این آبشار به علت واقع شدن در نزدیکی جاده، از دسترسی بسیار مناسبی برخوردار است.
  • پارک جنگلی کشپل: یکی از زیباترین جاذبه های دیدنی شهرستان نور پارک جنگلی کشپل است، که در جاده نور به سمت چمستان قرار گرفته و مساحت ۷ هکتاری دارد.

برای اطلاع از قیمت ، خرید ، اجاره و فروش خانه و ویلا لاکچری در مازندران ، تهران ، چمستان ، نور و … با بهترین قیمت میتوانید با مشاورین املاک حرفه ای ویداملک تماس بگیرید.

پست های مرتبط

معاملات املاک | فروش ویلا در تهران و مازندران | گروه مشاورین املاک ویداملک
اجاره و فروش خانه ویلایی | اجاره ویلا در تهران مازندران چمستان | گروه مشاورین املاک ویداملک
اجاره ویلا در مازندران | فروش ویلا در تهران و مازندران | گروه مشاورین املاک ویداملک